Графік лінійної функції у=ах+2 проходить через точку (-4;-1) знайдіть а


Ответы на вопрос

Отвечает Мидловец Артём.

Ответ:

Объяснение:

подставим координаты точки (-4;-1)  в уравнение у=ах+2

-1=-4а+2

4а=1+2

4a=3

a=3/4