Дана арифметична прогресія (an). Відомо, що a1=5,5 і d=2,3. 

Обчисли суму перших чотирнадцяти членів арифметичної прогресії.​

Ответы на вопрос

Отвечает Денисенко Виктория.

a_{1}=5,5\\\\d=2,3\\\\S_{14}=\frac{2a_{1}+13d }{2}*14=(2a_{1}+13d)*7=(2*5,5+13*2,3)*7=\\\\=(11+29,9)*7=40,9*7=\boxed{286,3}

Отвечает Ковалева Анастасия.

Ответ:

286,3.

Объяснение:

Sn = (2a1 + d(n-1))/2 • n

S14 = (2a1 + 13•d)/2 • 14 = 7•(2a1 + 13•d) = 7•(2•5,5 + 13•2,3) = 7•(11 + 29.9) = 286,3.