2. Чому дорівнюють корені рівняння 6х + 13х - 5 = (0)?​


Ответы на вопрос

Отвечает Шульц Кирилл.

Ответ:

x1=-1/2

x2=-5/3

Объяснение:

6х^2 + 13х - 5 =0

D=13^2-4*5*(-5)=289=17^2

x1=(-13+7)/(2*6)=-1/2

x2=(-13-7)/12=-20/12=-5/3