Функцію знайдено формулою f(x)=-0.1x - 2. Знайдіть значення х, при якому: 1) f(x) = 12) f(x) =

-1003)f(x)=-43,615 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Александр.

Ответ:

Объяснение:

1) 1=-0,1x-2           |×(-1)

0,1x+2=-1

0,1x=-1-2

x=-30/1=-30

2) -100=-0,1x-2            |×(-1)

0,1x+2=100

0,1x=100-2

x=980/1=980

3) -43,6=-0,1x-2            |×(-1)

0,1x+2=43,6

0,1x=43,6-2

x=416/1=416