Розкладіть на множники вираз pa²-pb² і обчисліть його значення при p=1/3 a=3,13 b=0,13Срочно​


Ответы на вопрос

Отвечает Медведев Леонид.

Ответ:

=р(а-b)(a+b)=1/3(3,13-0,13)(3,13+0,13)=(1/3)•3•3,26=3,26