Яке з рівнянь не має коренів? 3 · х = 0 х : 3 = 0 3 : х = 0 3 : х = 1


Ответы на вопрос

Отвечает Шелевиля Стас.

Ответ:

3*x в нього не буде кореня

Отвечает Илья Андреев.

Відповідь:

3÷x = 0

Пояснення:

1) 3×х = 0

x=\frac{0}{3}

x=0

2) x÷3 = 0

\frac{x}{3} = 0

\frac{x}{3}×\frac{3}{1} = 0×3

x=0

3) 3÷x = 0

\frac{3}{x} = \frac{0}{1}

3=0

Твердження хибне, це означає, що в цьому рівнянні немає коренів (x ∈ ∅).

4) 3÷х = 1

\frac{3}{x} = \frac{1}{1}

x=3