Знайдіть знайменик геометричної прогресії (b) якщо b5=50 b7=2​


Ответы на вопрос

Отвечает Постоловко Олег.

Ответ:

Объяснение:

b5,b6,b7 геометрична прогрессiя

b6=b5*q

b7=b6*q=b5*q*q=b5*q²

q²=b7/b5=2/50=0,04; q=√0,04=0,2

q=0,2

проверка

b6=50*0,2=10

b7=10*0,2=2