Знайдіть арефметичну прогресію а9, якщо a1=8 d=-3​


Ответы на вопрос

Отвечает Коваль Эгор.

знайти а9,

якщо a1=8 d=-3

а9 = а1+d (9-1) = 8+(-3) *8 = 8-24 = -16

Відповідь: а9 = -16.