Знайдіть різницю арифметичної прогресії якщо а1=16, а8=37​


Ответы на вопрос

Отвечает Косолапов Саша.

Объяснение:

a_1=16\ \ \ \ a_8=37\ \ \ \ d=?\\a_8=a_1+(8-1)*d=16+7d=37\\7d=21\ |:7\\d=3.

Ответ: d=3.