Знайдіть значення функції у =2х+1,якщо значення аргументу дорівнює 5.


Ответы на вопрос

Отвечает Драчёв Владимир.

Ответ:

Объяснение:

y=2X+1

f(5)=2*5+1 =10+1=11  

f(5)=11