Функцію задано формулою у = 0,5х + 4. Знайти значення функції у, якщо х = 10.​


Ответы на вопрос

Отвечает Васин Гриша.

Відповідь: Я думаю тобі знадобиться)


Отвечает Орешкина Дарья.

Ответ:

Объяснение:

Y=0.5×10+4=5+4=9