- Знайдіть корінь рівняння 2х – 17 = 53. А) 18; Б) 72; В) 35; Г) 40.


Ответы на вопрос

Отвечает Ворончихина Ксюша.

Ответ:

В)35

Объяснение:

2х-17=53

2х=53+17

2х=70

х=70/2

х=35

Проверка:

2*35-17=53

70-17=53

      53=53