Побудуйте графік функції y=2-2x 1) значення функції, якщо значення аргументу дорівнює: 2; 0;

-1;2) значення аргументу, при якому значення функції дорівнює: 6; 0; -4;3) значення аргументу, при яких функція набуває додатних значень.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ковальчук Марина.

Ответ:

Объяснение:

y=2-2x

это линейная функция, ее графиком является прямая линия, ее можно построить по двум точкам

х=0  y=2-2*0=2 (0;2)

х=1   y=2-2*1=-2 (1;0)

1) значення функції, якщо значення аргументу дорівнює: 2; 0; -1;

x=2; у=-2

х=0; у=2

х=-1; у=4

2) значення аргументу, при якому значення функції дорівнює: 6; 0; -4;

у=6; x=-2

y=0; x=1

у=-4; x=3

3) значення аргументу, при яких функція набуває додатних значень.​

y>0 при х∈(-∞;1)