При деяких значеннях a і b виконуються рівності a+b=7, a-b=3. Знайдіть при тих самих значеннях a і

b значення виразу ab.

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Влад.

\left \{ {{a+b=7} \atop {a-b=3}} \right. \left \{ {{a=7-b} \atop {7-b-b=3}} \right. \left \{ {{a=7-b} \atop {-2b=3-7}} \right.  \left \{ {{a=7-b} \atop {-2b=-4}} \right.  \left \{ {{a=7-b} \atop {b=\frac{-4}{-2}}} \right.  \left \{ {{a=7-2} \atop {b=2} \right. \left \{ {{a=5} \atop {b=2}} \right.  \\ \\ a\cdot b = 5\cdot 2=10