Вкажіть найменший корінь рівняння х²+3х+2=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Ряба Алексей.

Ответ:

Объяснение:

х²+3х+2=0

Δ=9-8=1   ; √Δ=1

X1=(-3-1)/2=-4/2=-2

X2=(-3+1)/2=-2/2=-1

OTBET:найменший корінь рівняння : -2