Знайдіть знаменник геометричної прогресії (ь),якщо b8=20 , b7=50​


Ответы на вопрос

Отвечает Брайловский Виктор.

Ответ:

0,4

Объяснение:

b_{n}  = b_{n-1} *q

q = \frac{b_{n} }{b_{n-1} } = 20/50 = 0,4