Не виконуючи побудови, знайдіть координати точок пере- тину графіка функції у =5х -3 з осями

координат.​

Ответы на вопрос

Отвечает Галаджун Надя.

Ответ:

Объяснение:

1)  c OY

х=0  у =5х -3 =5*0-3=-3

(0;-3)

1)  c OX

y=0  5х -3=0   3/5=0.6

(0,6;0)