Чи є арифметичною прогресією послідовність а)1,3,5,8,11,14,...; б)0,-1,-3,-5,-8,...?


Ответы на вопрос

Отвечает Кепель Карина.

Ответ:

Объяснение:

а)1,3,5,8,11,14,...;

3-1=2

5-3=2

8-5=3

14-11=3    

це не арифметична прогресія

б)0,-1,-3,-5,-8,...?

-1-0=-1

-3-(-1)=-3+1=2

це не арифметична прогресія