Пара чисел (а;-3) є розв'язком рівняння 4х-у=-7. знайдіть а ​


Ответы на вопрос

Отвечает Купцов Сергей.

Ответ:

Объяснение:

Підставляемо:

4x-(-3)=-7

4x+3=-7

4x=-7-3

4x=-10

x=-10/(-4)

x=10/4

x=5/2