Розв'яжіть рівняння 6x²-13=-6+18x-7


Ответы на вопрос

Отвечает Чайка Александра.

6x²-13=-6+18x-7

6x^{2}-13=-18x

6x^{2}-13+1+18x=0

6x^{2}-12+18x=0

6x^{2}+18x-12=0

x^{2}+3x-2=0

x=\frac{-3\frac{+}{-} \sqrt{3^{2} -4*1*(-2)} }{2*1}

x=\frac{-3\frac{+}{-}\sqrt{9+8 }  }{2}

x=\frac{-3\frac{+}{-} \sqrt{17} }{2}

Рівняння має дві розвьязки:

1) x=\frac{-3+ \sqrt{17} }{2}

2) x=\frac{-3- \sqrt{17} }{2}

Ответ:

x_{1} =\frac{-3-\sqrt{17} }{2}

x_{2} =\frac{-3+\sqrt{17} }{2}

Альтернативная форма:

x_{1}≈-3,56155, x_{2}≈0,561553