Задано функцію у= -3-8х. Знайти значення аргументу, якщо значення функції дорівнює -13


Ответы на вопрос

Отвечает Verba Camilla.

Ответ:  -13=-3-8*x⇒8*x=10⇒x=10/8=5/4=1 1/4=1,25.

Объяснение: