A) 1/а-5-1/а+5= б) 2/х-1-2/х+1 побыстрее пажалуста!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Колесников Владислав.

Если сложить и отнять одинаковое число получится ноль.

А) 1/а - 5 - 1/а + 5 = 1/а - 1/а + 5 - 5 = 0

Б) 2/х - 1 - 2/х + 1 = 2/х - 2/х + 1 - 1 = 0

Отвечает Чеботаев Миша.

Ответ:

а) 1/а-5-1/а+5=0

б) 2/х-1-2/х+1=0

Объяснение:

Пояснення писати не потрібно

а) 1/а і (-1/а) — скорочуються їх потрібно перекреслити простим олівцем.

-5 і 5 також скорочуються і їх також потрібно закреслити простим олівцем.

б) Таж сама ситуація, адже 2/х і (-2/х) – скорочуються так само як і (-1) та 1.