Обчисли дискримінант і визнач кількість коренів рівняння : x²-3x+5=0СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА​


Ответы на вопрос

Отвечает Латынцев Миша.

Ответ:

Объяснение:

D=b^2-4ac

D=(-3)^2-4×1×5=9-20=-11

D<0 коренів немає