Знайдіть суму нескінченної геометричної прогресії 28, - 14,7...


Ответы на вопрос

Отвечает Ибраева Настя.

Объяснение:

28,\ -14,\ 7,\ ...\ \ \ \ S=?\\b_1=28\ \ \ \ b_2=-14\\q=\frac{b_2}{b_1} =\frac{-14}{28}=-0,5 .\\S=\frac{b_1}{1-q}=\frac{28}{1-(-0,5)}=\frac{28}{1+0,5}=\frac{28}{1,5} =\frac{28}{\frac{3}{2} } =\frac{28*2}{3} =\frac{56}{3}=18\frac{2}{3}.