Скільки коренів має рівняння 4x²-7x+2=0 срочно​


Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Ева.

Ответ:

Рівняння має два кореня.

2 кореня.

Объяснение:

4x^{2} -7x + 2 = 0

D = b^{2} - 4ac = 49 - 4 * 4 * 2 = 49 - 32 = 17

D > 0; 17 > 0

Отже рівняння має два кореня.