лінійну функцію задано формулою y=2x+7 а)значенння функції якщо значення аргументу = -1 б)значення

аргументу, при якому значення функції дорінює 11

Ответы на вопрос

Отвечает Жикин Дима.

y = 2x + 7

x =  - 1 \\ y = 2 \times ( - 1) + 7 =  - 2 + 7 = 5

y = 11 \\ 2x + 7 = 11 \\ 2x = 11 - 7 \\ 2x = 4 \\ x = 4 \div 2 \\ x = 2