За яких значень х правильною є рівність х2 — 10 = 28х?


Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Юлия.

Ответ:

x_{1} =14+\sqrt{206}\\x_{2} =14-\sqrt{206}

Объяснение:

x^{2} -10=28x\\x^{2} -10-28x=0\\x^{2} -28x-10=0\\D=28^{2} -4*(-10)=784+40=824\\\sqrt{D} =\sqrt{824} =2\sqrt{206} \\x_{1} =\frac{28+2\sqrt{206}}{2} =14+\sqrt{206}\\x_{2} =\frac{28-2\sqrt{206}}{2} =14-\sqrt{206}

Надеюсь помог понятно ))))))))))