3. Яка з точок належить графіку функції у = х + 6?А) (1;7); Б) (7;1); В) (- 1;5); Г) (5;- 1).a)

Aб) Бв) В​

Ответы на вопрос

Отвечает Джумоляк Анастасия.

Точка А(1;7) належить графіку функції у=х+6

Тому що х=1

у=7

З цього ми отримуємо у=х+6☞︎︎︎7=1+6

8=8

Відповідь:а)А(1;7)