Послідовність (bn) геометрична прогресія. Знайдіть: b6, якщо b1 = 81, q = - ⅓. варіанти

відповідей 1 ⅓ -⅓ 3

Ответы на вопрос

Отвечает Захарук Владик.

Відповідь:

bₙ=b₁*qⁿ⁻¹

b₆=81*(-1/3)⁵

b₆=81*(-1/243)=-81/243=-1/3

Пояснення:

b