Знайдіть восьмий член арифметичної прогресії, якщо її перший член дорівнює 17, а другий - 15.


Ответы на вопрос

Отвечает Тананєєв Ярослав.

Ответ:

a8=3

Решение:

a1=17

a2=b1+d=15

d=-2

an=a1+d(n-1)

a8=17+7d=17+(7*(-2))=17-14=3

проверим без формул:

a1=17

a2=15

a3=13

a4=11

a5=9

a6=7

a7=5

a8=3