А)складіть квадратне рівняння в якому а=-7, в=-8, с=12 б)розв’яжіть рівняння 3х^2-18x=0

4x^2-100=0 4x^2+20=0 в)розв’яжіть рівняння х^2-8x+7=0 2x^2-8x+6=0

Ответы на вопрос

Отвечает Скорык Вика.

Ответ:

а) -7х^2-8[+12=0

Объяснение:

б)3x^2-18x=0

3x(x-6)=0

x=0     x-6=0

           x=6

4x^2-100=0

4x^2=100

x^2=25

x=+-5

4x^2+20=0

4x^2=-20

x- нет коней

в) x^2-8x+7=0

x1+x2=8

x1*x2=7

x1=7  x2=1

2x^-8x+6=0

x^2-4x+3=0

x1+x2=4

x1*x2=3

x1=1    x2=3