Знайдіть площу прямокутного трикутника, якщо гіпотенуза = 12 см, а висота, проведена із прямого

кута = 5 см

Ответы на вопрос

Отвечает Маслий Владислав.

Ответ:

S  = 30 сантиметрів квадртаних.

Объяснение:

Нехай площа трикутника S . За формулою площі трикутника площа трикутника це половина висота на сторону до якої вона проведена. Нехай довжина висоти h, а сторона до якої висота проведене - b.

S = (h / 2) * b = (5 / 2) * 12 = 30 сантиметрів квадртаних.