Пжжжж 11) Визначити ординату точки перетину графіків функцій y = 8 - 4x i y = x - 17. ( у

відповідь запишіть лише число) *

Ответы на вопрос

Отвечает Карасёва Надя.
48+8y-4y=5y-60
48+4y=5y-60
4y-5y=-60-48
-y=-108
y=108
(не правильно , нужен бал)
Отвечает Щербатюк Иван.

Ответ:

y=-12

Пояснення:

8-4x=x-17

5x=25

x=25/5

x=5

y=8-4*5=-12