В одній системі координат побудуйте графіки функцій у = –0,5х +2 та у = 2х – 6. Запишіть

координати точки перетину графіків функцій

Ответы на вопрос

Отвечает Князева Ира.

Ответ:

Объяснение:

{y=-0,5x+2

{y=2x-6

-0,5x+2=2x-6

2,5x=8

X=3,2

Y=2*3,2-6=6,4-6=0,4

OTBET:функції перетинаються в точці з координатами: (3.2; 0.4)