Виразити із системи 4х-5у=7 5х-4у=2 із першого рівняння змінну Х через змінну У срочно пожалуйста


Ответы на вопрос

Отвечает Кулигина Алёна.

Ответ:

х=4-у

4(4-у)-5у=7

16-4у-5у=7

-9у=9

у=1

х=4-1

х=3

ответ : (3;4)