Дано арифметичну прогресію: 6;3;.... Обчисли різницю прогресії і третій член прогресії.


Ответы на вопрос

Отвечает Нысанов Еламан.

Ответ:

-3;0

Объяснение:

а1=6

а2=3

d=a2-a1=3-6=-3

a3=3+(-3)=0