знайдіть q і x2 якщо x^2+qx-28=0. і x1 =7,де x1 і x2- корені квадратного рівняння​ плизззз!!!

срочноооооо!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Лейла.

Ответ:

Объяснение:

x^2+qx-28=0. і x1 =7

х1·х2=-28⇒7·х2=-28⇒х2=-28:7⇒х2=-4

х1+х2=-q⇒7+(-4)=-q⇒-q=3⇒q=-3

q=-3

х2=-4