Скільки коренів має рівняння: 8(5-3х)=6(2-4х)+7​


Ответы на вопрос

Отвечает Кий Валентина.

Ответ: Це рівняння не має коренів

Объяснение: Тому що,

8(5-3х)=6(2-4х)+7​

40-24x=12-24x+7

40=12+7

40=19

x - немає