Знайдіть третій член геометричної прогресії.Якщо перший член 5, знаменник 3.​


Ответы на вопрос

Отвечает Царев Леон.

Ответ:   45.

Объяснение:

Решение.

bn=b1*q^(n-1).

b3=5*3²=5*9=45,

b3=45.