Визначте масові частки елементів у речовині Cl2O7​


Ответы на вопрос

Отвечает Кокшарова Ксения.

Ответ:

Объяснение:

Cl₂O₇

Mr(Cl₂O₇)=2×Ar(Cl)+7×Ar(O)=2×35,5+7×16=183

ω(Cl)=(2×Ar(Cl) / Mr(Cl₂O₇))×100%=(2×35,5/183)×100%=38,8%

ω(O)=(7×Ar(O) /Mr(Cl₂O₇))×100%=(7×16/183)×100%=61,2%

Відповідь: ω(Cl)=38,8% , ω(O)=61,2%