В якому співвідношенні мас необхідно взяти чисті речовини мідь і Кисень, щоб вони прореагували без

залишку з утворенням купрум(ІІ) оксиду? 6. Обчисліть масові частки елементів в оцтовій кислоті С2Н4О2, 7. Обчисліть масові частки елементів у сполуці магнію з силіцієм (IV).8. Маса води на Землі оцінюється такою, що приблизно дорівнює 1,45-10ls ТОНН. Обчисліть, яка маса атомів Гідрогену й Оксигену міститься в цій масі ВОДИ.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Виктория.

Объяснение:

задание 7.

Силицид магния — неорганическое соединение магния и кремния с формулой Mg2Si. Тёмно-синие кристаллы.

Молярная силицида магния М(Mg2Si)=2×24.3+28.08=76,7 г/моль

ω(A) = Ar(Э) / Мr(в-ва) 

ω(Mg) = Ar(Mg) · Х / Мr(Mg2Si) = 24.3×2÷76.7=0.634 или 63.4%

ω(Si) = Ar(Si) · Х / Мr(Mg2Si) =28.08÷76.7= 0.366 или 36.6%

Задание8.

1 а.е.м водорода равна 1, а кислорода 1 а.е.м. равен 16. Молярная масса воды равна:

М(Н2О)=1×2+16=18г/моль

w(O)=Ar(O) / Мr(Н20)= 16÷18=0.889

w(H)=Ar(H) / Мr(Н20) = 1×2÷18=0.111

m(O)=m(H2O)×w(O)=1.45×10‐¹⁸×0.889=1.29×10‐¹⁸

m(H)=m(H2O)×w(H)=1.45×10‐¹⁸×0.111=1.6×10‐¹⁷