5В якому співвідношенні мас необхідно взяти чисті речовини мідь і Кисень, щоб вони прореагували без

залишку з утворенням купрум(ІІ) оксиду? 6. Обчисліть масові частки елементів в оцтовій кислоті С2Н4О2,

Ответы на вопрос

Отвечает Ершова Диана.

Ответ:

6.

Обчисліть масові частки елементів в оцтовій кислоті С2Н4О2.

Mr(C2H4O2)= 12×2+1×4+16×2=60

W(C)= 24/60=0.4×100%=40%

W(H)= 4/60=0.07×100%=7%

W(O)= 32/60=0.53×100%=53%

5. Извини, не знаю