Чому дорівнює сума перших чотирьох членів геометричної прогресії, якщо її перший член дорівнює 5,

а знаменника = -2?​

Ответы на вопрос

Отвечает Жантемирова Амина.

Відповідь:

-25

Пояснення:

S₄=b₁+b₂+b₃+b₄=b₁+b₁q+b₂q+b₃q=b₁+b₁q+b₁q²+b₁q³=b₁(1+q+q²+q³)=

=5*(1-2+4-8)= -25