134. Не розв'язуючи рівняння, знайдіть суму й добуток його коренів 1) x2 +17x - 38 = 0;3) 3x² +

8x -15=02) x2-16x + 4 = 0;4) 7x² + 23x+5=0.​

Ответы на вопрос

Отвечает Исянбаев Руслан.

Ответ:

Объяснение:

по формуле Вета

1) x2 +17x - 38 = 0

x1*x2=-38

x1+x2=-17

3) 3x² + 8x -15=0  // : 3

x²+8/3-5=0

x1*x2=-5

x1+x2=-8/3

2) x²-16x + 4 = 0

x1*x2=-4

x1+x2=16

4) 7x² + 23x+5=0 // : 7

x²+23/7x+5/7=0

x1*x2=5/7

x1+x2=-23/7

Отвечает Овсейчук Дарья.

Ответ:

1. -17      -38

3. -8/3   -5    (ділим на 3)

2. 16    4

4.-23/7      5/7

Объяснение:

За Вієтом: х1+х2= -b

х1*х2= с