Площа прямокутника 18 см, а одна з його сторін на 3 см більша за другу. знайти периметр

прямокутника. пожалуйста срочно!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Лытнев Захар.

Ответ:

Объяснение:

S=18cm²

сторони прямокутника

1) X

2) X+3

S=x(x+3)

18=x²+3x

X²+3x-18=0

Δ=81   ; √Δ=9

X1=(-3-9)/2=-12/2  сторона не може бути негативною

X2=(-3+9)/2=3

сторони прямокутника:1) x=3cm   2)x+3=3+3=6cm

P=2(a+b)

P=2(3+6)=6+12=18cm

OTBET: периметр прямокутника: P=18cm