Помогите пожалуйста 1) які з наведених чисел є коренями рівняння х²+9х = 0?( розв'язок нужен )а)

-3 ; 3б) 0 ; 3 в) 0 ; -9 г) 0; -4,5 2) Розв'яжіть рівняння х²-5=0а) 0; 5б) -√5 ; √5в)2,5г) коренів не має 3) Розв'яжіть рівняння 6х²+х-7=0( розв'язок нужен)а) -1⅙ ; 1 б) 1 ; -2⅓в) -1 ; 1,6г) коренів не має​

Ответы на вопрос

Отвечает Ермекова Алина.

Ответ:

1) В

2) Б

3) А

Объяснение:

1) x² + 9x = 0

x(x+9)=0

x1 = 0, x2 = -9

2) x² - 5 = 0

(x - √5)(x + √5) = 0

x1 = √5, x2 = -√5

3) 6x² + x - 7 = 0

D = b² - 4ac = 1 + 168 = 169 = 13²

x1 = \frac{-b +\sqrt{D}  }{2a}, x2 =\frac{-b -\sqrt{D}  }{2a}

x1 = \frac{-1 + 13}{12} = 1, x2 = \frac{-1 - 13}{12} = -1⅙

Отвечает Минкина Анастасия.

1) в

2) б

3) а

я говорю здесь 100 проц все правильно....................................