Розв'яжіть рівняння 16-9у (у в квадрате)=0


Ответы на вопрос

Отвечает Сапунова Василиса.

16-9y^{2}=0\\\\4^{2}-(3y)^{2} =0\\\\(4-3y)(4+3y)=0\\\\\left[\begin{array}{ccc}4-3y=0\\4+3y=0\end{array}\right\\\\\\\left[\begin{array}{ccc}-3y=-4\\3y=-4\end{array}\right\\\\\\\left[\begin{array}{ccc}y_{1}=1\frac{1}{3} \\y_{2}=-1\frac{1}{3}  \end{array}\right\\\\Otvet:\boxed{-1\frac{1}{3} \ ; \ 1\frac{1}{3}}