Знайдіть значення b, якщо відомо, що графік функції у = 2x + b проходить через точку М(1;12) (у

відповідь запишіть лише число)​

Ответы на вопрос

Отвечает Радевич Полина.

Ответ:

10

Объяснение:

y=2x+b; Точка M(1;12) належить графіку цієї функції

x=1; y=12

Підставляємо:

12=2*1+b

12=2+b

b=12-2

b=10