Не виконуючи побудови, знайдіть точки перетину з осями кординат графіка функції у = 1/2х − 3.


Ответы на вопрос

Отвечает Катасонова Елизавета.

Ответ:

(6;-3)

Объяснение:

у=1/2*0-3. 0=1/2х-3

у=-3. -1/2х=-3

х=6