Знайдіть корінь рівняння а) 8-6x=2x-12 b) 15-3(x-6)=9-6x​


Ответы на вопрос

Отвечает Данилова Лера.

Ответ:

а) 8-6х=2х-12.

-6х-2х=-12-8.

-8х=-20.

х=20:8 = 2,5.

б) 15-3(х-6)=9-6х.

15-3х+18=9-6х.

-3х+6х=9-15-18.

3х=-24.

х=-3.